Rolety


Rolety podtynkowe UPK 90


Rolety podtynkowe UPK 90 mogą być stosowane podczas budowy, w trakcie modernizacji budynku (przed ociepleniem) lub przy wymianie okien. Wymagają jednak przygotowania odpowiednich wnęk w nadprożu na kasetę rolety.

Kaseta, pancerz oraz prowadnice rolety wykonane są z lakierowanych profili aluminiowych.

System ten zapewnia najwyższy poziom estetyki gdyż kaseta rolety staje się niewidoczna od zewnątrz i zostaje wkomponowana w fasadę budynku.
Z zewnątrz widoczna jest uchylna dolna ścianka kasety, umożliwiająca dogodny dostęp przy konserwacji rolety.
Dzięki zabudowie kasety i prowadnic system zapewnia wyższy poziom bezpieczeństwa a jego niepodważalne walory estetyczne powodują, że jest to jeden z najczęściej wybieranych systemów rolet.

Sposób montażu rolety UPK 90 - kaseta mocowana jest na wysokości nadproża okna pod tynkiem, która została zaprojektowana w taki sposób, aby jej czołowa część, wyposażona w nośnik tynku, mogła zostać zasłonięta izolacją i otynkowana.
Boki kasety przystosowane są do pokrycia tynkiem z obu stron.

Montaż rolet tego systemu nie powoduje utraty współczynnika przenikalności termicznej.


Rolety zewnętrzne SLK 45


Rolety adaptacyjne SLK 45 to najbardziej uniwersalny i dzięki prostemu montażowi, jeden z najczęściej wybieranych systemów.

To system o zastosowaniu zarówno na etapie budowy, jak i do budynków już wykończonych lub remontowanych (np. w trakcie wymiany okien).
Dzięki możliwości montażu rolet SLK 45 bezpośrednio na elewacji budynku, system nie wymaga ingerencji w konstrukcję i montaż okna, przez co nie zmienia się poziom izolacji cieplnej.

Kaseta, pancerz oraz prowadnice rolety wykonane są z lakierowanych profili aluminiowych.
Może być montowany w dwojaki sposób: na elewacji budynku i we wnęce okiennej.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress